עדויות חדשות שנשלחו לאתר

רנין
פרוייקט העדויות
כמה שבועות לאחר החיסון השני התעוררה בבוקר עם כאבי תופת בכל הגוף ותחושת נימול באזור הפה, הרגליים והידיים. היא אושפזה לשבוע, שבמהלכו התסמינים הלכו והחריפו, היא סבלה משיתוק משיתוק בפנים, כבדות ברגליים, לא יכלה לאכול או לשתות, ועל אף כל אלו היא שוחררה הביתה בטענה שמדובר בלחץ נפשי ושיש צורך בטיפול פסיכיאטרי. למחרת לאחר שהתמוטטה הגיעה למיון בבית חולים אחר ואובחנה עם גיליאן ברה- מחלה אוטואימיונית שפוגעת במערכת העצבים וגורמת לשיתוק בפנים ובגוף.
אבישי
פרוייקט העדויות
אמו, לילי לאה ז"ל סבלה לאחר החיסון הראשון מחולשה ועקצוצים, וכעבור שבוע ויומיים נפטרה בשנתה מדום לב.
אורה
פרוייקט העדויות
אורה עובדת כבלנית במקווה. במסגרת עבודתה נחשפה בשנה וחצי האחרונות למקרים רבים של דימומים, שיבושי מחזור, וסיבוכים בקרב מחוסנות המגיעות לטבול במקווה.
רעות
פרוייקט העדויות
מיד לאחר החיסון הראשון החלה לסבול מכאבי ראש איומים ומעייפות קשה, שנמשכו גם לאחר החיסון השני והשלישי. בנוסף היא חשה פגיעה קשה במערכת החיסונית שגורמת לה לחלות כל הזמן. לפני כמה שבועות סבלה במשך שבוע מחום גבוה. לאחר סדרת בדיקות בבית החולים נאמר לה שהיא סובלת מפירוק השריר.
קים
פרוייקט העדויות
שבועיים לאחר החיסון השני החל לחוש כאבים בכתף שמאל שהתפשטו לעמוד השדרה ולרגל ימין. הכאבים התחזקו, והופיעו גם כאבים תוך כדי נשימה. לאחר שהתעורר לילה אחד ספוג זיעה ללא יכולת לנשום פנה לקופ"ח. כשהגיעו תוצאות בדיקות הדם נשלח לבית החולים שם אובחן עם לוקמיה. הוא עבר טיפולי כימותרפיה אגרסיביים והשתלת מח עצם. כיום מטופל באינספור כדורים ומבחינה פיזית לא מסוגל לבצע 95% מהדברים שביצע לפני החיסון.
עינת
פרוייקט העדויות
מיד לאחר החיסון הראשון החלו דימומים קשים, ותחושת אי נוחות ברחם. עם הזמן החלו גם תופעות של בריחת שתן. לאחר כמה חודשים הלכה להיבדק וגילתה שהמיומה (שרירן) שהיתה לה כל השנים ברחם בגודל קבוע של שני ס"מ - גדלה לתשעה ס"מ, והגדילה את הרחם לגודל של חודש רביעי. היא נאלצה לעבור ניתוח דחוף לכריתת רחם וחצוצרות. ** זמן קצר לאחר צילום העדות הובהלה עינת לביה"ח עם כאבים קשים, שם התגלה חור באזור הניתוח והידבקויות של המעיים. היא נאלצה לעבור עוד ניתוח חירום.
פרידמן
פרוייקט העדויות
בשלושת הימים הראשונים סבל מתסמינים קשים של "אחרי ח'oון" . ביום הרביעי חלה החמרה במצב, הוא סבל מהתקפי חום, בליווי תחושה של מעין הלם חשמלי שבו הגוף עוצר את הכל, איבד 7 ק"ג ממשקלו תוך מספר שבועות וסבל מהפרעות שינה. לאחר שלושה שבועות פונה באמבולנס לבית החולים בשל דימום פנימי שהוביל לאנמיה ולחולשה קשה, ובמשך כשלושה חודשים לא היה מסוגל לעבוד יותר מכמה שעות ביום.
חיה
פרוייקט העדויות
לאחר החיסון הראשון חשה כאבים בעין שמאל, המצב המשיך להתדרדר עד שאיבדה את הראייה בשתי העיניים. מס' שבועות לאחר מכן נפלה בבית ושברה את עצם הירך ועברה ניתוח. הרופאים גילו דלקת בחוט השדרה. לאחר בדיקות רבות קבעו שהתפרצה אצלה מחלה אוטואימיוניות בשם טרשת נפוצה.
שולמית
פרוייקט העדויות
יומיים לאחר החיסון הראשון חוותה באמצע נהיגה מעין אירוע מוחי חולף שהחל בהבזק אור חזק בעין ימין, כאב ראש חריף, ולאחריו כעשרים דקות שבהן לא היה לה מושג איפה היא נמצאת. לאחר מכן סבלה מטשטוש בראייה שהלך והחמיר לאחר החיסון השני, עד שאיבדה לחלוטין את הראייה בעין ימין. בנוסף חוותה דלקות קשות בחך, גרד ופריחה בקרקפת ובאוזניים, עייפות קשה עד כדי הרדמות בלתי נשלטת, וירידה חדה במשקל.
פנטהון
פרוייקט העדויות
כמה שעות לאחר קבלת הבוסטר סבל מכאבי ראש חריפים, כעבור 36 שעות החל להתקשות בראייה, החל לראות צלליות והתקשה לפתוח את העין. בביה"ח אובחן עם קרע ברשתית, כתוצאה מ"אירוע" של דימום תוך עיני, שגרם לו לאבד לחלוטין את הראייה בעין ימין.
יהודה
פרוייקט העדויות
בן דודו דן, אסתמטי בן 55, נפטר יום אחרי החיסון השני. בן משפחה שני, תיכוניסט בן 17 התאשפז בבי"ח לאחר החיסון השלישי בשל התפרצות של פריחה קשה בכל גופו. ולפני שלושה חודשים נפטר חברו הטוב עזרא, חודשיים לאחר החיסון השני בעקבות דום לב שקיבל לאחר הליכה בפארק.
הדר
פרוייקט העדויות
כמה שבועות לאחר החיסון התגלה גוש גדול בגודל של 3.8 ס"מ על הצוואר, הגוש גדל בקצב של כ 0.4 ס"מ לשבוע והגיע לגודל של 4.8 ס"מ. בניתוח להסרתו נאלצו הרופאים להסיר חצי מבלוטת התריס. בנוסף סבא של הדר נפטר מגידול סרטני גדול שהתגלה בריאותיו, וזאת לאחר שבצילום סי טי שנעשה לפני החיסון ריאותיו היו נקיות לגמרי.
עטרה
פרוייקט העדויות
מאז החיסון סובלת מקוצר נשימה, כאשר כל ריח הכי קטן גורם לה להתקף שיעולים. מבחורה ספורטיבית שרצה עשרה ק"מ בקלות היא נאלצת כיום להסתובב עם משאף באופן קבוע.
ז'ני
פרוייקט העדויות
לאחר החיסון השני היד התנפחה לה בצורה חריפה. לאחר החיסון השלישי החלה לסבול משלשולים בלתי פוסקים. תוך מספר שבועות איבדה שמונה קילוגרם ממשקלה וירדה למשקל של 39 קילו. היא לא יכולה ללכת בלי שיחזיקו בה, היא עצרה את חייה ולא יוצאת יותר מהבית.
ליאורה
פרוייקט העדויות
בלילה הראשון לאחר החיסון השני החלה לחוות רעידות בלתי פוסקות בכל הגוף, ותשישות חריפה. לאחר מכן החלו שיבושי מחזור כאשר בכל פעם המחזור הולך ומקדים, כיום היא מקבלת מחזור כל שבועיים. במסגרת בדיקות שגרתיות התגלו ממצאים בשד המחייבים ביופסיה ובדיקת פאפ (צוואר הרחם) לא תקינה. ובכל פעם שהיא שוכבת עם ראש מוגבה היא חווה תחושת בעירה קשה, הרגליים שורפות לה מהמפשעה ועד לברכיים.
אלינור
פרוייקט העדויות
בשל היותה אלרגית לתרופות עשתה בדיקה מקדימה וקיבלה אישור להתחסן במודרנה. למחרת החיסון השני היד התנפחה לה והאדימה בצורה חריפה. לאחר כמה ימים חוותה צמרמורות, חום גבוה והחלה לירוק גושי דם. בכניסה לקופ"ח התמוטטה, והובהלה באמבולנס לבית החולים. שם אושפזה לשבוע עם שטף דם בריאות וכאבי תופת.
שלומית
פרוייקט העדויות
בשל היותה בעלת רקע של אלרגיות קיבלה הוראה להתחסן תחת השגחה רפואית מלאה הכוללת רופא, אמצעי החייאה ואחות צמודה. לאחר החיסון החלה לחוות תגובה אלרגית חריפה של התנפחות הלשון ותחושה של חנק, ונדהמה לגלות שבמרכז שאליו נשלחה להתחסן אין אפילו מיטה. היא הובהלה באמבולנס לבית החולים ושם במשך חמש שעות קיבלה טיפול אינטנסיבי להתקף האלרגיה.
אלומה
פרוייקט העדויות
מיד לאחר החיסון הראשון הרגישה לא טוב, זמן קצר לאחר מכן הגיעה לבית החולים ועברה ניתוח להוצאת האפנדיציט. שלושה שבועות לאחר החיסון קיבלה עברה את החיסון השני לאחריו. התחילו כאבים שונים בגוף, דלקות חריפות, מיגרנות קשות, ודפיקות לב חזקות כאילו הלב רוצה לצאת מהגוף.
שחר (שם בדוי)
פרוייקט העדויות
מאז החיסון חש לא בטוב, סבל מכאבי ראש, סחרחורות, דקירות בלב, ועייפות כרונית שבאה והולכת. לפני כשבועיים ישב עם חבר כשלפתע חש טשטוש בראייה, דקירות בלב וכאב ראש חזק, ואז נכנס למצב של קיפאון בו במשך דקות ארוכות לא יכול היה לזוז או לדבר. הוא פונה באמבולנס לביה"ח עם חשד לאירוע מוחי
אסתר
פרוייקט העדויות
בעלה לקה באירוע מוחי שלושה חודשים לאחר החיסון בעקבות קריש דם גדול שהגיע למוח, הוא נפטר כעבור שבוע. שבוע לאחר מכן אחיה לקה באירוע מוחי, אושפז ונפטר כעבור חודש. וקרובת משפחה שלה לקתה גם היא באירוע מוחי ונפטרה כעבור שלושה ימים.
מאירה
פרוייקט העדויות
שלושת בני דודה נפגעו לאחר החיסון. לאחד התפרצה מחלת הסרטן שהיתה רדומה במשך שנים ותוך חודש הוא נפטר. אחותו סובלת מאז החיסון מכאבי רגלים איומים וקשיי הליכה. בת דודה שלישית התמוטטה על הרצפה ללא סיבה, נחבלה והיתה מרותקת לבית , לאחר החיסון השלישי שוב צנחה באמצע הרחוב, שברה את האגן ונותחה, מאוחר יותר אושפזה עם בעיות לב. בנוסף יש לה שלוש ידידות שסובלות מדפיקות לב מהירות ומחולשה חריפה. וידיד נוסף, נהג מונית, איבד שליטה על רכבו ועשה תאונה מיד לאחר הח'0!ן לאחר שידו הפסיקה לתפקד.
חן - בתה של פסיה ז"ל
פרוייקט העדויות
פסיה ז"ל, חשה ברע לאחר קבלת הבוסטר, היא סבלה מרעידות, דפיקות לב חזקות וזיעה בכל הגוף. היא לקחה כדור המיועד לבעיה בבלוטת התריס שממנה סבלה, חשה הקלה והלכה לישון. למחרת בבוקר 30 שעות לאחר קבלת הזריקה נמצאה בביתה ללא רוח חיים.
דיאנה
פרוייקט העדויות
לאחר החיסון סבלה מדלקת בלימפה, גוש בחזה, הרפס, דלקות עיניים וגרון, כאבי שרירים ומפרקים. ערב אחד פונתה באמבולנס בשל דופק גבוה שם נאלצו להרדים אותה, לעצור את ליבה, ולהחזיר אותו לפעילות באמצעות שוק חשמלי. בנוסף הבן שלה סבל משיתוק בפנים לאחר החיסון, בעלה עבר שבץ מוחי, ושני מכרים בני 43, ו 50 כמה שבועות לאחר החיסון הלכו לישון ולא קמו.
אפרת
פרוייקט העדויות
ארבעה ימים לאחר החיסון החלה לסבול מכאב חד בגב התחתון, הכאב פגע בתפקוד שלה, במשך חודשיים לא יכלה כמעט לעשות דבר. לאחר טיפולים רבים מצבה השתפר אך היא עדיין סובלת מכאבים ולא יכולה ללכת יותר מחצי שעה.
אינה
פרוייקט העדויות
לאחר החיסון אמא שלה חשה ברע, במשך כעשרה ימים חוותה דופק מהיר ולא סדיר, וכאבי מפרקים ושרירים חזקים. מאז חווה התדרדרות בתפקוד. לפני החיסון היתה עצמאית ונמרצת וכיום היא נעזרת בהליכון.
יעקב
פרוייקט העדויות
שלושה שבועות לאחר החיסון החל להרגיש רע, פונה באמבולנס לביה"ח שם אובחן עם דלקת בשריר הלב. הוא אושפז למשך חמישה ימים ועבר צינתור אבחנתי. היה מושבת לחלוטין במשך כמה חודשים. הוא ממשיך לקבל טיפול תרופתי, ואסור לו לעסוק בשום פעילות מאומצת.
הדר
פרוייקט העדויות
בן משפחתה, בן 14, לקה במיני התקף לב כתוצאה מדלקת שריר הלב, בת דודתה חוותה שבץ מוחי לאחר הבוסטר, חברה שלה סבלה מדימומים ווגינלים קשים, וחברה נוספת התאשפזה בשל דלקת ברחם ובשחלות לאחר החיסון.
רון (שם בדוי)
פרוייקט העדויות
זמן קצר לאחר החיסון חש לחצים חזקים בחזה ודפיקות לב מואצות. שבוע וחצי לאחר החיסון התפנה לביה"ח עם כאבים חזקים בחזה, וחוסר תחושה בידיים וברגליים ואובחן עם דלקת קרום הלב. הוא מטופל בתרופות, מושבת לחלוטין, ונאלץ לישון בישיבה כי בשכיבה אינו מצליח לנשום.
ליאת
פרוייקט העדויות
כמה שעות לאחר החיסון פיתחה תגובה אלרגית של קוצר נשימה שחייבה טיפול. שבוע לאחר מכן סבלה מדימום וגינלי דמוי מחזור. חוותה החמרה בבעיית עיכול קיימת. בנוסף חשה לאורך כל התקופה כאב עמום בחזה ואובחנה לאחרונה עם דלקת במעטפת שריר הלב.
סהר
פרוייקט העדויות
חודשיים לאחר החיסון חווה נשירת שיער מאסיבית וקרחות, בבדיקות התגלתה בעיה בבלוטת התריס . החל לחוות עייפות קשה, ירידה בסיבולת, ולחצים חזקים מאד בחזה. נמצא כיום בבדיקות בחשד לדלקת בשריר הלב
חן
פרוייקט העדויות
לאחר החיסון השני החלה לשלשל ולרדת במשקל ולחוות שיבושי מחזור. מהחיסון השלישי חווה בנוסף דפיקות לב חזקות, התפרצות של הליקובקטר בקיבה, והקאות באופן קבוע.
רועי
Covid-19 Vaccine testimonies
יום לאחר החיסון הראשון איבד תחושה בשתי אצבעות כף יד ימין למשך חודש וחצי.
גרציה
Covid-19 Vaccine testimonies
כמה ימים לאחר החיסון השלישי החלה לחוש חולשה קשה, זמן קצר לאחר מכן התפרצה בגופה פריחה קשה וצורבת עם שלפוחיות כואבות, שטפי דם ברגליים, וחום.