אפרת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ארבעה ימים לאחר החיסון החלה לסבול מכאב חד בגב התחתון, הכאב פגע בתפקוד שלה, במשך חודשיים לא יכלה כמעט לעשות דבר. לאחר טיפולים רבים מצבה השתפר אך היא עדיין סובלת מכאבים ולא יכולה ללכת יותר מחצי שעה.

תגובות

guest
6 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Inbal
Guest
Inbal
6 months ago

כל כך מבינה אותך, ושבוע אחריי החיסון התחלתי להרגיש ממש רע, עברנו מאז כמעט 4 חודשים ועם תסמינים מוזרים ביותר שלעולם לא היו, לפניי החיסון (כאביי שרירים ברגליים, התכווצויות שרירים, תחושות נימול בכל הגוף, תחושות חום, רעידות שרירים בזמן מאמץ, ראייה ירודה ועוד,,,)
מאז עברתי המון בדיקות MRI מוח, בדיקות דם, EMG, הכל תקין.
אני ממש לא נגד החיסון!!!!!
מחכה לרופא מומחה בבוסטון, נירולוג שיוכל לעזור.
יש עדויות ותלונות של מתחסנים מבוגרים כאן, בארה"ב.
בהצלחה, אמן ורק בריאות.

ארנון עירא
Guest
ארנון עירא
6 months ago

ומאיפה הביטחון שכאב הגב הוא תוצאה של החיסון. גם אני חטפתי כאב גב לאחר שקיבלתי חיסון שלישי אבל זה קרה כי עשיתי תנועה מאוד מסוימת שתפסה לי את הגב. 4 חודשים סבלתי מכאבים. אין לזה כל קשר לחיסון.

yogev
Guest
yogev
6 months ago

היא לא יכולה לעמוד יותר מ5 דקות בסמוך לחיסון למשך חודשים ארוכים זה מצבה.. זה לא כאב גב בלבד ו חולשה כללית.. היא צודקת חיסון חיסול.. ואתה מושפע מהתקשורת ומוזרק פעם שלישית לכן אתה לא יכול להעלות על דעתך שטעית ועבדו עלייך .. לזה צריך ענווה מסוג אחר.

אינקשר
Guest
אינקשר
6 months ago

נפגעת נוספת של מחלת האינקשר. שמעתי שפתחו מספר מחלקות אינקשר חדשות לטיפול במחלת האינקשר ההולכת ומתפשטת. אבל אין קשר בין מחלת האינקשר והחיסון

yogev
Guest
yogev
6 months ago
Reply to  אינקשר

אין קשר גם לתגובה שלך

צביקה
Guest
צביקה
6 months ago

ארנון חולשה כללית לא היה לך?