דלקות וזיהומים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תגובות

guest
15 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
עידו ש
Guest
עידו ש
6 months ago

חברים אני ביולי 2021 לא הרגשתי טוב אז הלכתי להיבדק בדיקת מטוש בקופת חולים שבה נמצאתי חיובי לנגיף .
לא התחסנתי מעולם .
מאז יש לי כתם עור גדול על הצלעות בצד ימין וכאבים במפשעות היה גם בעיה כנראה בדרכי השתן . וכמו שנתפס לי שריר באגן אבל זה לא זה. זה קשור לבטן כי גם בבטן היה לי צריבה כמו שצובטים אותך.בנוסף מריבה באשכים סוג של זרמים במפשעות ואשכים ובבטן .לא הצלחתי ועדיין מתקשה להתכופף כי זה כואב. אני רק מנסה להבין איך זה יכול להיות אם רק נבדקתי מטוש . זה כנראה מה שהווירוס הזה עושה אז . כי ראיתי כמה שרשמו דברים דומים למה שאני חווה .
אגב רופא עור לא יודע מזה הכתם עור הגדול משכה לא עזרה . ורופא משפחה גם בדק אשכים ומפשעות ולא מצא כלום . מה שכן הוא נתן תרופה נגד דיכאון כי אמרתי לו שאני מתעורר כמה פעמים בלילה. חחחח כמובן שלא אקח .
אשמח אם מישהו שהרגיש את מה שאני חויתי ייפנה אליי

מוטי
Guest
מוטי
9 months ago

בדיוק שבוע אחרי החיסון כאבים עזים ברגל שמאל , חודש וחצי עם פיזיותרפיה ומתקשה בהליכה , עכשיו לך תוכיח שזה קשור ….

גילה
Guest
גילה
10 months ago

כמה ימים אחרי החיסון הראשון, נתפס לי עם כאב השריר בירך ברגל ימין, עד שהיה לי קשה להרים את הרגל.
אח"כ הכאב עבר למפסעה ברגל בצד ימין ואח"כ גם למפסעה ברגל שמאל. דלקות בבלוטות הלימפה, בשתי המפסעות. התחילו כאבי תופת. לא יכולתי ללכת ולהרים הרגליים לגובה מדרגה נמוכה. צרחתי לשמיים מכאבים בלתי נסבלים, תוך כדי שאני מחזיקה את רגל ימין בידיים וצורחת מכאב.
הזמנתי אמבולנס לבי"ח. אי-אפשר היה לנגוע בי או להזיז אותי, מרוב כאב. לא יכלו להושיב אותי בכסא של האמבולנס, לא להעביר למיטה במיון, ולא להעביר למיטה לצילום לסי.טי. היו צריכים לתמרן עם המיטה, כי צרחתי ובכיתי מכאבים מטורפים כשניסו להזיז הרגליים.
במיון צרחתי לשמיים שעות, כמעט יצאתי מדעתי מרוב כאב, עד שקבלתי משככי כאבים חזק.
לא יכולתי לזוז וללכת. אושפזתי בבי"ח כשבועיים והועברתי לבי"ח אחר לשיקום פיזיותרפיה.
שם היתה בחדר חולת קורונה. בבדיקה שניה יצאתי חיובית. הועברתי מיד למחלקת קורונה בעיר אחרת. לא היו תסמינים. בתום הבידודהוחזרתי לביה"ח להמשך הפיזיותרפיה. נחשבת כמחלימה מקורונה.
הרופאים דחו הטענה שזה בגלל החיסון.
הייתי מאושפזת לפני החיסון, בגלל מחלת רקע, וגם אחרי האישפוז בגלל החיסון, הייתי שוב מאושפזת בגלל מחלת הרקע, ולא היו לי אותן תופעות וכאבים, כמו באותו מצב אחרי החיסון. עברתי גיהינום אחרי החיסון הראשון.
אגב, כשהייתי במחלקת קורונה, והאחות שטיפלה בי שמעה את מה שקרה לי אחרי החיסון הראשון, נדהמה ואמרה שפתחתי לה את העיניים, כי הבן שלה אחרי החיסון, התחילו לכאוב לו המפסעות, אבל, הם לא קישרו את זה לחיסון, והוא אמר שבוודאי זה בגלל שהוא יושב הרבה זמן עם המחשב.

אנונימי
Guest
אנונימי
11 months ago

עשיתי בפבואר את החיסון הראשון, מיד באותו היום היו לי כאבי שרירים כמו שגם ציפיתי שיהיו. אך גם היה כאב חזק בגב התחתון שעבר לאחר מכן. שבועיים לאחר מכן היה לי נימול ותחושת שיתוק בפנים שנמשכה רק יום אחד ועברה למזלי. כמו כן מאז, התגובות אלרגיות שהיו לי החריפו מאוד. כמו כן יש לי יותר דלקות חוזרות, דלקות פרקים, ובלוטות לימפה מוגדלות. בבדיקת דם שנעשתה לאחרונה ראיתי שיש לי שינוי בבלוטת התריס (זה עדיין בגבול הנורמה אך בכל זאת שינוי משמעותי). התלוננתי על חלק מהתופעות לרופא משפחה כמובן שביטל כל קשר לחיסון. מלבד שיתוק ונימול בפנים שנעלם. וזה רק מחיסון אחד. כמובן שלא עשיתי חיסון שני ולא מתכוונת לעשות חיסון נוסף. אמנם התופעות שאני מתארת לא גרמו לי לבעיות חמורות יותר אך זה בכל זאת מדאיג. אני מאמינה שבזכות העירנות שלי ושלא נכנעתי ללחצים ולא עשיתי חיסון נוסף חסכתי לעצמי בעיות חמורות יותר.
**עשיתי בדיקת נוגדנים לאחר חיסון ראשון רמת הנוגדנים הייתה יחסית גבוהה למנה אחת.

מיכל
Guest
מיכל
11 months ago

תבדקו את הקשר בן התפרצות הליקובקטר פילורי לחיסון, חוותי כאב עז בבטן עליונה יומיים אחרי החיסון עד כדי כך שנאלצתי לישון על הבטן מרוב שכאב,
חודשיים אחרי כבר עשיתי גסטרוסקופיה ונלקחה ביופסיה וככה אובחנתי, הרופא ביטל כמובן את הקשר ולא עזר שאמרתי שמעולם לא היה לי לפני ואני לא טיפוס שסובל מבחילות, קבלתי טיפול מרובע ולמזלי יצאתי מזה וכן עשיתי את החיסון השלישי לפני חודש, עדיין עייפות מידי פעם כמו בשני.

מוריה
Guest
מוריה
7 months ago
Reply to  מיכל

אני גם חושבת שזה קשור !!! גם לי פתאום התחיל הליקובקטר מיד אחרי החיסון השני!!! זה מטורף! בחיים לא סבלתי מזה ! ולא שיניתי משהו בתזונה.. להיפך. בכלל נהייתי יותר בריאה!

מירב
Guest
מירב
1 year ago

תודה רבה לכל האנשים שלקחו חלק בפרויקט העוצמתי הזה ולאנשים הנפלאים והאמיצים ששיתפו את הסיפור הכואב שלהם !!
לאמא שלי יש גם כאבי תופת ברגל וזרמים חשמליים שמוקרנים מעמוד השדרה . לא יכולה ללכת או לשבת והיא לא מוכנה לשמוע שזה מהזריקה. הלכה לעשות גם את השלישית כי פחדה שלא תוכל להכנס למקומות ואז תצטרך "להשתגע" בבית .
אולי הסיפור פה יעזור לה להבין.

אנונימי
Guest
אנונימי
1 year ago

לאמי בת ה82 אחרי החיסון השלישי החלה לפי אבחון בית החולים דלקת במערכת השתן. אבל עם כאבי תופת בצד שמאל וללא צריבה בשתן. עשו רנטגן וסיטי, דם ושתן ובפעמיים שהיינו במיון אמרו שדלקת במערכת השתן. האנטיביוטיקות לא עוזרות.

גלית
Guest
גלית
11 months ago
Reply to  אנונימי

אצלי גם היו כאבים בצד שמאל הייתי במיון לא מצאו כלום לאחר ביצוע בדיקות דם שתן אולטרסאונד וסיטי. ואמרו שלא קשור לחיסון. קשה לי להאמין שלא קשור. זה היה בדיוק 8 ימים אחרי חיסון שני

Mimi yosef
Guest
Mimi yosef
1 year ago

תודה רבה על שליחת הסרטון. לאחר החיסון השני סובלת מדלקת בצוואר. בריאה בדר"כ כאבים בלתי נסבלים. יד שמאל מוגבלת עקב הכאב והדלקת בצוואר. מקשרת את העניין לקבלת החיסון השני. עכשיו יש לי גם קבלות!

קארינה עבדיה
Guest
קארינה עבדיה
11 months ago
Reply to  Mimi yosef

היו לך נפיחויות בלימפה?

זגורי יפה
Guest
זגורי יפה
1 year ago

מאז החיסון הזני.יש לי כאבים ברגל.

אנונימי
Guest
אנונימי
1 year ago

בן 27 בריא ובחיים לא סבלתי מכאבי פרקים כלשהם, סובל מיום לאחר החיסון הראשון מכאבים בצוואר עד היום.
הייתי אצל 3 רופאים כולל מומחים וכולם פה אחד טוענים שאין לי כלום חוץ מלטרטר אותי בבדיקות שום דבר לא קרה ולצערי השלמתי עם המצב

אלונה
Guest
אלונה
11 months ago
Reply to  אנונימי

תתחיל לקחת ויטמינים כורכום ב כדורים אנטי דלקתי

Haya.lion650@gmail.com
Guest
Haya.lion650@gmail.com
1 month ago
Reply to  אלונה

חיה