שולמית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
יומיים לאחר החיסון הראשון חוותה באמצע נהיגה מעין אירוע מוחי חולף שהחל בהבזק אור חזק בעין ימין, כאב ראש חריף, ולאחריו כעשרים דקות שבהן לא היה לה מושג איפה היא נמצאת. לאחר מכן סבלה מטשטוש בראייה שהלך והחמיר לאחר החיסון השני, עד שאיבדה לחלוטין את הראייה בעין ימין. בנוסף חוותה דלקות קשות בחך, גרד ופריחה בקרקפת ובאוזניים, עייפות קשה עד כדי הרדמות בלתי נשלטת, וירידה חדה במשקל.

תגובות

guest
2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
אני
Guest
אני
3 months ago

קודם כל תרגישי טוב ואני מקווה שלא יהיו לך עוד נזקים בריאותיים מהחיסון. חוסר האמון במערכת הבריאות הוא תוצאה טבעית של התנהלות מערכת הבריאות במדינה בשנתיים האחרונות. יש כל כך הרבה דוגמאות לכשלים ולחוסר האחריות שלהם. דוגמא אחרונה אפשר לראות מהפרסומים החלקיים שה-FDA חוייב להתחיל לשחרר על החיסון של פייזר ושם למשל רואים שברשימת המדינות שמהן נאספו תופעות לוואי על החיסון ישראל נמצאת אי שם בתחתית הרשימה, בתקופה בה ישראל הייתה מי שהובילה את מבצע החיסונים בכל העולם – מדצמבר 2020 עד סוף פברואר 2021. בעוד שמדינות כמו בריטניה, ארה"ב ועוד מדינות אירופאיות טרחו איכשהו לתעד (גם אם באופן חלקי) את תופעות הלוואי של החיסון, בישראל בה המערכת הבריאות לחצה על כל האוכלוסיה להתחסן, ובה היו הכי הרבה מתחסנים באותה תקופה יחסית לעולם, משום מה לא שמעו ולא ראו ולא תיעדו שום תופעות לוואי. אם זה לא זלזול בבריאות הציבור וחוסר אחריות נפשע אני לא יודעת מה כן.

לא מחוסנת
Guest
לא מחוסנת
1 month ago
Reply to  אני

זה לא חוסר אחריות. זאת הייתה התכנית. אף אחד לא נפגע אם לא מתעדים את התופעות. זאת מדיניות מכוונת. אם היו נפגעים במדינת הניסוי, לא היו לוקחים את התרכיב בכל העולם. ככה שלא הייתה שום אופציה אחרת חוץ מלזרוק את הנפגעים לכלבים בידיעה ברורה שיהיו עשרות אלפים אם לא יותר.