יחיאל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
חווה פגיעה נוירולוגית קשה הכוללת טנטון, ירידה בשמיעה, היחלשות של יד ורגל ימין, כאבי ראש חריפים, עוויתות, קפיצות שרירים, פגיעה בשפה ובזיכרון.

תגובות

guest
7 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
אילת
Guest
אילת
8 months ago

אוי לא…. ממש מזעזע לשמוע. כואב, זועק אל השמים, ולא מתקבל על הדעת שבנאדם פונה למערכת הבריאות והמערכת לא אוספת נתונים כדי להגן ולעזור ללאנשים שנפגעו ולנפגעים עתידיים. תודה ששיתפת! למרבה הצער רק הפגיעות שהולכות ומצטברות יסיימו את הטרור חיסונים הזה

שירז
Guest
שירז
11 months ago

ממש מצער לדעת, שרק אחרי ששילמו בדם ובבריאותם – סוף סוך אנשים מתחילים להתעורר…
החיסון המיותר , הלא יעיל והמסוכן הזה, שביבי ייבא לארץ רק בגלל שוחד במליוני דולרים שהוא קיבל מפייזר – הוא הסימפטום הכי גרוע של כל ההיסטריה של הקורונה שהשלטון בארץ, דואג להפחיד 24/7 עם נתונים הזויים ושיקריים. בישראל לא מתו אפילו 100 איש מקורונה‼️ הכל זה מחלות רקע ומערכת חיסונית דפוקה!
הקורונה לא מסוכנת. הפוליטיקאים כן‼️‼️
אני השתדלתי להזהיר נגד החיסון המזעזע הזה בכל מקום אפשרי – קראו לי הזויה, מכחישת קורונה, בורה, טיםשה, חסרת אחריות ועוד ועוד ועוד.
שמחה שהאמת מתחילה לצאת החוצא!

אניטה
Guest
אניטה
11 months ago

הלב נשבר לי בפנים מהעדות הזו. לקחו אדם כל כך מוכשר ופעיל ועשו ממנו חולה קשה ממש. כמה כואב!! כל כך מצטערת על הסבל שלך ועל ההתייחסות הנוראית של הרופאים וההכחשה המכוערת. אין לזה מחילה אצלי.. תרופות לא נועדו לגרום לאנשים לחלות והשימוש הזה באנשים כעכברי ניסוי תוך התעלמות מהסבל שלהם הוא פושע ומרושע. הלוואי והייתה לי דרך לעזור, אבל יש לי רק הכרה להציע לך: מאמינה לך לגמרי וכואבת את כאבך. מי ייתן ובאורח פלא תשוב לאיתנך.

מסאס אתי
Guest
מסאס אתי
11 months ago

תהיה חזק יחיאל אמן שהרעל של פייזר יתנדף לך מהגוף מהר

יצרן תרופות
Guest
יצרן תרופות
1 year ago

כל התרופות וכל החיסונים זה רעל
גם הקרוהן שיש לך זה בגלל תרופה שלקחת

דפנה ממן
Guest
דפנה ממן
1 year ago

מצער ומכעיס מאד! תהיה חזק, הגיע הזמן להתעורר, משקרים לנו בגלל בצע כסף ושליטה.

דני גונן
Guest
דני גונן
1 year ago

החלמה מהירה יחיאל היקר,כפי שנוכחתה לדעת הרופאים לא בדיוק נותנים פתרונות,מה שנשאר זה רק לפנות לרופא כל בשר בבקשות ותחינות,קריאת תהילים וכדומה,מובטח שאם זה נעשה מפנימיות וממעמקי הלב בקשותיך יענו. החלמה מהירה